Relacja ze spotkania opłatkowo-noworocznego 2016 w Starej Baśni

26 Sep
Relacja ze spotkania opłatkowo-noworocznego 2016 w Starej Baśni

Relacja ze spotkania opłatkowo-noworocznego 2016 w Starej Baśni

Niedawno w Starej Baśni odbyło się ważne dla nas wydarzenie (zerknij na dotyczacy tego wpis na naszym facebooku). Trochę mniej medialne i mające charakter zamknięty ale o istotnym wpływie na to co w murach zamku będzie się działo w bieżącym roku. Całość bardzo trafnie podsumował portal Grybów24.pl, więc niech za opis posłuży cytat z krótkiego artykułu dostępnego tutaj:

W ubiegłą sobotę, tydzień temu (30 stycznia br.) w grodzie obronnym „ Stara Baśń” w Grybowie odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne grup rekonstrukcyjnych i miłośników historii z terenu subregionu małopolskiego ale nie tylko. Miało ono na celu przypieczętowanie współpracy pomiędzy zebranymi oraz stało się możliwością wypracowania kalendarza imprez kulturalnych na 2016 rok. Rozmawiano także o szansach dla Starej Baśni jako produktu kulturalnego na rynek krajowy i międzynarodowy.

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu oraz przejrzenia załączonej wraz z nim galerii zdjęć ze spotkania. Przy okazji wydarzenia Krzysztof Broński, kasztelan grodu udzielił obecnym na spotkaniu reporterom portalu Grybów24.pl wywiadu:

 

Zadzwoń do nas

tel. (+48) 694-499-488

Napisz do nas e-mail

Napisz do nas e-mail

Awesome Image

O Nas

Stara Baśń jest obiektem wybudowanym w malowniczym mieście Grybów. Jest to miejsce utrzymane w klimacie staropolskiego zamku, które pozwala poczuć ówczesną atmosferę.

Kontakt

Kontakt

  • Stara Baśń Grybów, ul. Grottgera 15, 33-330 Grybów
  • +48 694 499 488
  • kontakt.starabasn@gmail.com
  • Obiekt dostępny dla grup zorganizowanych, dla których program i kalendarz jest uzgadniany wcześniej. Dla indywidualnych turystów obiekt dostępny w wyznaczonych terminach. Informacja o dostępności obiektu, cenie biletu oraz zasadach zwiedzania podana na Google Zamek Stara Baśń w zakładce: Dodane przez Zamek Stara Baśń.